Zespół

Maciej Podbielski - adwokat, członek Szczecińskiej Izby Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Pracował jako prawnik wewnętrzny w jednej z największych zachodniopomorskich firm zajmujących się obrotem nieruchomościami, a także szczecińskich kancelariach  adwokatów i radców prawnych. W pracy zawodowej zajmuje się prawem karnym, cywilnym, gospodarczym, rodzinnym, medycznym, prawem administracyjnym oraz prawem nieruchomości. 

Diana Podbielska - radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.  Praktykę zdobywała w szczecińskich kancelariach radców prawnych. W pracy zawodowej zajmuje się prawem cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem dochodzenia odszkodowań, a także prawem gospodarczym i rodzinnym. 

Tadeusz Tórz - radca prawny z ponad 30-letnim doświadczeniem, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, wicedziekan I kadencji. W swojej wieloletniej praktyce zajmował się głównie obsługą spółdzielni oraz przedsiębiorstw.

Katarzyna Mieczaniec - studentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.  W kancelarii pełni funkcję asystentki, a także odpowiada za obsługę sekretariatu oraz kontakt z klientami, sądami i urzędami.  

© 2014 DMP Kancelaria Prawna